Znajdujesz się tutaj: gimnazja-rekrutacja.pl > Wychowanie > Rola ojca w wychowaniu

Korepetycje dla dzieci

Czas wolny nie musi oznaczać czasu, z którego nie wyciąga się większych korzyści, niż tylko odpoczynek. Z myślą o wypełnieniu dzieciom wolnego czasu w taki sposób, by pobudzać jego intelektualne możliwości, tworzone są półkolonie z bogatym programem, pełnym atrakcyjnych zajęć naukowych i artystycznych. Takie półkolonie to doskonała przestrzeń do pełnego wykorzystywania potencjału drzemiącego w dziecku, pobudzania pragnienia poszerzania wiedzy i kreatywnego myślenia i działania. Wśród działań podejmowanych na takich eventach, pojawiają się treningi taneczne, nauka języków obcych, eksperymenty chemiczne (oczywiście pod czujnym okiem opiekunów) oraz warsztaty dotyczące architektury, planowania przestrzennego, gry logiczne itp. Program jest więc bardzo atrakcyjny, a tak duża różnorodność i rozpiętość tematyczna pozwala każdemu znaleźć coś, w czym najlepiej się odnajdzie. Możliwe też, że dzięki temu dziecko odnajdzie kierunek, w którym zechce się szczególnie rozwijać, i który stanie się zaczynem przyszłej drogi na stopniu edukacji wyższej, a następnie kariery zawodowej. Przede wszystkim jednak tak spędzony czas wolny będzie dla dziecka bardzo ciekawy, radosny, a same zajęcia tymi, na które chętnie będzie uczęszczać.