Znajdujesz się tutaj: gimnazja-rekrutacja.pl > Dodatkowe zajęcia młodzieży > Dodatkowe zajęcia artystyczne

Sklep z zabawkami dla dzieci

Zabawki wydają nam się czymś tymczasowym w życiu naszego dziecka oraz czymś co ma służyć przede wszystkim jego rozrywce. Nie doceniamy roli edukacyjnej jaką mogą pełnić dobrze wybrane zabawki.

Oczywiście dzięki zabawkom, nawet tym najlepszym nasze dziecko nie zostanie od razu profesorem uniwersytetu, ale nie zaszkodzi, żeby miały one oprócz dużych walorów rozrywkowych też pewne atuty edukacyjne, takie jak możliwość zdobycia przez dziecko wiedzy na różne tematy dotyczące świata, na przykład tego jak życia różni ludzie w innych krajach lub jak wygląda Układ Słoneczny. Takie informacje mogą być bardzo ciekawe dla bardzo młodego człowieka, którego wiedza o świecie ogranicza się do minimum. Jeśli na wczesnym etapie rozbudzimy w nim ciekawość otaczającą rzeczywistością, z pewnością przyniesie to poważne pozytywne konsekwencje w przyszłości.

Dlatego nie ma sensu się zastanawiać – dobre zabawki to wbrew pozorom dobra inwestycja w przyszłość naszego dziecka.